Carta Organisasi

  • TS Azkar Albar Bin Abu Bakar
    Pengarah
    • KAMARULDZAMAN B MOHAMED
      TIMBALAN PENGARAH (LATIHAN)
      • BAHSAN MERIAM
        KETUA JABATAN (MEKANIKAL PEMBUATAN)
        • MUHARAHMAT BIN JAWAWI
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI PEMASANGAN PAIP, MINYAK & GAS (PPMG)
          • SHARMIZI BIN SHAARI
            PPLV DV36(M)(KC)(KUP)
          • AMALINA BINTI ALI HASSAN
            PPLV DV29
          • CLERANCE ANAK ABI
            PPLV DV29
          • KENNATERN ANAK KANYAN
            PPLV DV29(MyStep)
        • ABDULLAH BIN BOJENG
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI KIMPALAN, ARKA & GAS (KIM)
          • THOMAS BIN WENCESLAUS USONG
            PPLV DV38
          • AZIZI BIN MOHD MASTURA
            PPLV DV36(KC)(KUP)
          • DALVRIL KAUR @DEBORA DALVRIL ANAK KAKAK
            PPLV DV36(TBK1)
          • NOORIZWAN BIN WASL
            PPLV DV29
      • MOHD ZUBIR BIN MOHD RAZALI
        KETUA JABATAN (MEKANIKAL PENGELUARAN)
        • YUSOF BIN RAHMAN
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI FABRIKASI LOGAM (FAB)
          • IRMAN BIN MOHD BORHAN BERNARD
            PPLV DV29
          • SITI RABIATUL AMIRAH BINTI RADZUAN
            PPLV DV29
          • KHELSON ANAK KABIT
            PPLV DV29(MyStep)
          • NOEL WAYNE ANAK SIKUN
            PPLV DV29(MyStep
        • AHMAD TARMIZY BIN ZAIDI
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI AUTOMOTIF (AUTO)
          • COLIN NGABONG ANAK ALBERT ANGGANG
            PPLV DV36
          • BISTARI BIN MUSA
            PPLV DV36(KC)(KUP
          • NURUL HAIFA BINTI ZAKARIA
            PPLV DV29
        • Abdul Latif Abdul Kader
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI PEMBUATAN (PEMESINAN) (PEM)
          • BILLY SHILTON ANAK SUGAI
            PPLV DV36
          • GERY ANAK AMEN
            PPLV DV29
      • KAMARULDZAMAN B MOHAMED
        KETUA JABATAN (MEKANIKAL ELEKTRIK & ELEKTRONIK)
        • BUDIMAN BIN SID
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI JURUELEKTRIK (JE)
          • MOHAMMAD BIN BRAHIM
            PPLV DV38(TBK2)
          • JUZAIRI BIN ZAINUDDIN
            PPLV DV36(KC)(KUP)
          • MOHAMAD FAZLE BIN NOSRI
            PPLV DV36(KC)(KUP
          • SAHMEEDAN BIN MOHD SALLEH
            PPLV DV36(TBK1)
        • Shara Casey Ak. Keping Kanring
          KETUA BAHAGIAN TEKNOLOGI MEKATRONIK (MEKA)
          • HARNI BIN AWIT
            PPLV DV38
          • HAMIDAH BINTI ANA
            PPLV DV36(TBK1)
          • OMAR BIN HAJI KABAK
            PPLV DV22(KUP)
        • NORHAJIJAH BINTI NEN
          PENYELARAS SUBJEK UMUM
          • ANGELLA LOUIS COX
            PPP DG44(KUP
          • NURUDDIN BIN ZAIDI
            PPP DG41
    • BAHSAN MERIAM
      TIMBALAN PENGARAH (OPERASI)
      • RANI ANAK KABA
        PENOLONG PENGARAH BAHAGIAN KAWALAN KUALITI & LATIHAN (BKKL)
        • EMY SHALIZA BINTI MASL
          BAHAGIAN KAWALAN KUALITI & LATIHAN (BKKL) PPLV DV29
        • MOHAMAD SUKERY BIN MD LAZIM
          BAHAGIAN KAWALAN KUALITI & LATIHAN (BKKL) PPLV DV29
        • JEFFERY ANAK KAI
          UNIT PEPERIKSAAN & PERSIJILAN (UPP) PPLV DV36(TBK2)
      • MOHAMMAD HASBULLAH BIN HARIS
        PENOLONG PENGARAH BAHAGIAN PEMBANGUNAN & PENYELENGGARAN ASET (BPPA)
        • MOHD ALI ARDZI BIN CHE MANSOR
          PPLV DV36(KC)(KUP)
        • MOHD MOHTAR BIN MOHD USAK
          PPLV DV36(KC)(KUP)
        • HABIB BIN MUHAMAD
          PPLV DV29
      • ABD SHUKUR BIN MD JUSA
        KETUA PUSAT SUMBER & MULTIMEDIA (PSM)
        • MOHAMMAD HAFIZAN BIN HANAFI
          PPLV DV36(KUP)
        • NORIZA BINTI SAHARI
          S22(KUP)
        • UMBAU ANAK RAMPAI
          FT19
      • SUMIYAM BINTI PAIEMAN
        PENOLONG PENGARAH BAHAGIAN PENGURUSAN PELAJAR & LATIHAN (BPPL)
        • MOHAMAD FAIUZAL BIN ANAN
          BAHAGIAN PENGURUSAN PELAJAR & LATIHAN (BPPL) PPLV DV38(TBK2)
        • SUHANA BINTI HUSSAIN
          BAHAGIAN PENGURUSAN PELAJAR & LATIHAN (BPPL) PPLV DV29
        • AZFAR BIN MOHAMAD
          BAHAGIAN PENGURUSAN PELAJAR & LATIHAN (BPPL) PPBS S29
        • ROWENA RIMBU ANAK IGAU
          UNIT BIMBINGAN & KAUNSELING PEG.PSIKOLOGI S44(KUP)
        • ABDUL ASWARIDZAL BIN ABDULLAH
          UNIT PERKHIDMATAN SOKONGAN KOMUNITI & PEKERJAAN (CESS) PLV DV44
      • FHAIZULHAFFEQ BIN AMIT
        PENOLONG PEGAWAI TADBIR BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN (BKP)
        • JANES ANAK NIGEL JUAN
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PT(P/O) N22
        • NORMANIS ABG RABAIE
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PT(P/O) N22(KUP)
        • SAFARINA BINTI SAFIAN
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PT(P/O) N22(KUP)
        • PAYMIE @ RAYMIE ANAK REDIA
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PT(P/O) N19
        • ALICE ANAK MATU
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PT(P/O) N19
        • CONNIE CHIN LEE NA
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PKP N19
        • HAIRMAN BIN ARABI
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PO N11
        • MOHAMMAD ALI BIN RASAT
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PO N11
        • MOHD SAFWAN BIN MORSHIDI
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PK H11
        • MOSSES EJAU ANAK ABAH
          UNIT KHIDMAT PENGURUSAN PK H11
        • PRISCILLA ANAK TOMMY
          UNIT KEWANGAN & AKAUN PEN.AKAUNTAN(W29)(KUP)
        • NURSHARLENE ABDULLAH
          UNIT KEWANGAN & AKAUN PT(KEW) W22(KUP)
        • ABDURAHIM BIN MOHATAR
          UNIT ASRAMA & DEWAN MAKAN PENY.ASRAMA N22(KUP)
        • NOR AMARLINA BINTI MADHI
          UNIT ASRAMA & DEWAN MAKAN PENY.ASRAMA N19
    • STORITA ANAK JAMES SINDOI
      SETIAUSAHA PEJABAT